Custom BIOS

< Zpět na přizpůsobení řešení

Vícevrstvé služby pro dokonalou integraci hardwaru a softwaru

Žádné dva podniky nejsou stejné. Váš provoz, zákazníci a vaše služby mají vliv na to, co od své technologie potřebujete. Proto každé zařízení TOUGHBOOK nabízí flexibilitu pro řešení šité na míru a vytvořené pro vaše obchodní potřeby.

Plně využijte tuto flexibilitu pomocí naší služby vytváření BIOSu na míru.

Od předkonfigurace standardních továrních nastavení systému BIOS až po kompletní službu BIOSu na míru s individuálně zadanými nastaveními a logem vaší společnosti na úvodní obrazovce. Provádíme testování a zajištění kvality na všech úrovních, takže získáte kompletní řešení s přidanou integritou.

Vylepšená účinnost šetří čas vašeho IT oddělení

Testováno a zajištěna kvalita v každé fázi

Bezproblémová integrace s OS a interními aplikacemi

Integrovaný firemní branding pro maximální povědomí o značce a prevenci odcizení

Standardizovaná nastavení BIOS pro snazší podporu

Přizpůsobte si zařízení TOUGHBOOK jako nikdy předtím s takovou mírou přizpůsobení firmwaru, jakou potřebujete.

Připravte se na uvedení na trh

Můžete si vybrat individuální konfiguraci, která je pro váš podnik nejvhodnější.

Naše služba BIOS na míru zahrnuje plně předkonfigurovanou službu BIOS pro jednu revizi TOUGHBOOK. Navrženo pro správce, kteří chtějí ušetřit peníze na procesech nastavení nebo kteří chtějí větší kontrolu nad omezeními zařízení – těm můžeme vytvořit BIOS na míru, abychom zajistili konzistentní prostředí pro celou flotilu. Ušetříte tak čas všem se zavedením dostupným přímo z výroby, nebo v terénu.

  • Zakázkový BIOS pro konzistentnost napříč podnikovými zařízeními
  • Předkonfigurovaná nastavení BIOS, která ušetří čas vašemu týmu IT
  • Zkrácená doba nastavení, aby zaměstnanci mohli své zařízení dostat rychleji a IT se mohlo soustředit na úkoly kritické pro podnik

Optimalizujte zařízení TOUGHBOOK

KONTAKTUJTE NÁS >>

ProServices

Návrh a realizace řešení ProServices

Náš tým specializovaných techniků může navrhnout a dodat jakékoliv řešení pro váš personál, od inovačních dokovacích řešení až po integraci produktů třetích stran. A jelikož vše zajišťujeme interně, můžeme zaručit nejvyšší kvalitu odpovídající vysokým standardům značky TOUGHBOOK.

CHCI ZJISTIT VÍCE

Přizpůsobení řešení ProServices

Vybavte svůj personál špičkovými odolnými nástroji s individualizovanou značkou, instalacemi, aplikacemi, nastavením zabezpečení a daty – vše pod správou vašeho specializovaného projektového vedoucího. Dodaná zařízení tak můžete začít používat hned po rozbalení.

CHCI ZJISTIT VÍCE

PPrémiová podpora ProServices

Naši odborníci provádějí veškeré individuální úpravy interně a mohou vám poradit v každé fázi procesu. Naše portfolio prvotřídních služeb od balení a sledování až po technickou podporu zvýší vaši efektivitu od prvního dne používání.

Coming Soon

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

Zjistĕte více

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.

Zjistĕte více