Corporate Branding

< Zpět na přizpůsobení řešení

Ať je vaše značka vidět

Branding nebyl nikdy důležitější než dnes. Vyšší míra konkurence na trhu, vícekanálové marketingové příležitosti a intenzivnější interakce mezi zákazníkem a značkou ztěžují rozpoznávání značky.

Nyní vám nabízíme více příležitostí k posílení pozice vaší značky než kdykoli předtím. Pokud pracujete se zařízeními TOUGHBOOK, můžeme přidat vaše firemní logo do téměř jakéhokoli zařízení. Takže můžete upevnit naši špičkovou mobilní technologii jako součást základní sady vašich zaměstnanců pro okamžité rozpoznání značky – ať už vás práce zavede kamkoli.

Zesílený statut s
duálním brandingem
společnosti Panasonic

Více možností
přizpůsobení

Kolaborativní design
pro zaručenou
konzistenci značky

Účinná prevence
odcizení

S vaším firemním logem umístěným vedle značky Panasonic na jednom z našich špičkových světových zařízení TOUGHBOOK je vaše reputace posílena i naší tržní pozicí.

Vaše známka kvality na každém zařízení*

  • Posilněte svou značku na víku zavíracího zařízení
  • Vyobrazte své logo na zadní straně tabletu
  • Jemný branding dostupný na rámečku obrazovky
  • Zobrazte firemní logo při spuštění zařízení pomocí BIOSu na míru

Ať už se rozhodnete jakkoli, náš tým ProServices bude s vámi spolupracovat při rozhodování o umístění, podkladu, povrchu, kvalitě tisku a vždy poskytneme finální koncept před zahájením výroby.

*Některé možnosti nejsou k dispozici na všech zařízeních TOUGHBOOK. Podléhá zásadám duálního brandingu společnosti Panasonic.

Pro lepší identitu

Vaše značka, vždy vpředu a uprostřed

KONTAKTUJTE NÁS

ProServices

Návrh a realizace řešení ProServices

Náš tým specializovaných techniků může navrhnout a dodat jakékoliv řešení pro váš personál, od inovačních dokovacích řešení až po integraci produktů třetích stran. A jelikož vše zajišťujeme interně, můžeme zaručit nejvyšší kvalitu odpovídající vysokým standardům značky TOUGHBOOK.

CHCI ZJISTIT VÍCE

Přizpůsobení řešení ProServices

Vybavte svůj personál špičkovými odolnými nástroji s individualizovanou značkou, instalacemi, aplikacemi, nastavením zabezpečení a daty – vše pod správou vašeho specializovaného projektového vedoucího. Dodaná zařízení tak můžete začít používat hned po rozbalení.

CHCI ZJISTIT VÍCE

PPrémiová podpora ProServices

Naši odborníci provádějí veškeré individuální úpravy interně a mohou vám poradit v každé fázi procesu. Naše portfolio prvotřídních služeb od balení a sledování až po technickou podporu zvýší vaši efektivitu od prvního dne používání.

Coming Soon

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

Zjistĕte více

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.

Zjistĕte více