Panasonic Rapid Configuration Tool (PARC)

< Zpět na COMPASS Manager

Nástroj Panasonic Rapid Configuration (PARC)

Rychlá, jednoduchá a škálovatelná konfigurace

Prvotní nastavení zařízení na několik kliknutí.

Nástroj Panasonic Rapid Configuration (PARC) je odpovědí na potřebu škálovatelné konfigurace. Tento jednoduše použitelný nástroj pro staging je navržen tak, abyste mohli spravovat jedno nebo více zařízení TOUGHBOOK se systémem Android. Vše z jediné platformy. V terénu nebo u zákazníka.

Nástroj obsahuje více než 40 konfigurovatelných funkcí včetně nastavení sítě Wi-Fi, čtečky čárových kódů, instalace aplikací, šifrovaných profilových nastavení chráněných heslem a černé nebo bílé listiny aplikací. Nasazování profilů do provozu ve velkém ještě nikdy nebylo snazší ani bezpečnější.

Mnoho zařízení. Mnoho profilů. Jedna konzole.

Funkce a přínosy

Staging využívající čtení QR kódů

Jednoduchá technologie naskenování za provozu a šifrování profilů zajišťují bezkonkurenční rychlost a bezpečnost.

Není třeba připojení k internetu

Konfigurujte zařízení na cestě, ať jsou kdekoliv.

Konzole na PC nebo webu

Spravujte více profilů z jediné intuitivně použitelné konzole.

Podporované platformy

Konfigurační nástroj je kompatibilní s:

  • Webová verze: Windows 7, 8, 8.1, 10, Linux a Android
  • PC verze: Pouze Windows 7, 8, 8.1, 10

Podporovaná zařízení

Nástroj PARC je předinstalovaný na zařízeních TOUGHBOOK N1, T1, L1 a novějších modelech.

Chcete bližší informace?

PARC je pouze jedním z nástrojů komplexní sady služeb a bezpečnostních aplikací pro Android COMPASS, která zajistí vašemu podniku vše, co potřebuje k nasazení a správě odolných zařízení Panasonic se systémem Android.

Další informace o nástroji PARC nebo dalších nástrojích COMPASS vám rádi poskytneme na vyžádání.

Kontaktujte nás

COMPASS – Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android

COMPASS Air

Nyní se můžete rozhodnout kdy, kde a která zařízení budou aktualizována pomocí služby COMPASS Air. Díky aktualizacím Firmware-Over-The-Air (FOTA) a pokročilému nasazování aktualizací na dosah ruky nebylo vydávání revizí důležitého softwaru a firmwaru nikdy jednodušší.

Více informací

COMPASS – Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android

COMPASS Security

COMPASS Security umožňuje zajištění a správu celého životního cyklu pro zařízení TOUGHBOOK s operačním systémem Android. Vaše veškeré mobilní vybavení je kompletně chráněné a zcela optimalizované, a to po celou dobu, kdy je váš podnik potřebuje. Prozkoumejte naše standardní a prémiové možnosti.

Více informací

Abyste byli v dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí o krok napřed, potřebujete technologii, která pracuje stejně jako vy: profesionálně, flexibilně a pohotově. Nyní můžete využít plné síly Androidu v podnikání s Panasonic COMPASS: Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android.

Nasazení, správa, zabezpečení a optimalizace zařízení nebyly nikdy jednodušší. Od technologie Firmware-Over-The-Air přes přizpůsobené možnosti aplikací po vzdálenou správu zařízení a zdokonalené zabezpečení zařízení. Spravujte svá odolná zařízení TOUGHBOOK Android s jistotou, protože víte, že jsou vždy připravené, ať už jste kdekoli a jakkoli důležitý úkol máte.

Více informací
COMPASS Custom

Zakázkové zařízení Android jako nikdy předtím. Upravte si na míru vše, co potřebujete, od rozhraní zařízení po kvalitu signálu, výkon baterie, zabezpečení a úložiště, a zajistěte revoluční produktivitu své pracovní síly. Tři úrovně individuálního přizpůsobení, jedno zásadní firemní řešení.

Více informací

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

Zjistĕte více

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

Jedinečné řešení TOUGHBOOK pro Vás – s měsíčními platbami a bez úroků.

Zjistĕte více