COMPASS Custom

Přizpůsobte Android požadavkům vašeho podnikání

Jste připraveni řešit své důležité úkoly s vysokou účinností? Představujeme COMPASS Custom: vaše zařízení TOUGHBOOK se systémem Android, která fungují, jak potřebujete.

S COMPASS Custom můžete přizpůsobit vše od rozhraní vašeho zařízení, přes jeho kvalitu signálu, energii baterie nebo zabezpečení a úložný prostor. S vaší vlastní ROM může být každý prvek vašeho operačního systému navržen tak, aby pracoval tak, jak potřebujete, s dostupnými verzemi s GMS, nebo bez GMS. Jakkoli jsou podmínky náročné, je nyní možné dosáhnout vašich obchodních priorit.

Díky třem úrovním přizpůsobení si nyní můžete přizpůsobit celou svou flotilu zařízení Panasonic TOUGHBOOK se systémem Android a dosáhnout tak bezkonkurenčního řešení přizpůsobeného pro podnikání.

Level 1 customisation

Přizpůsobení úrovně 1

 • Dosáhněte osobního vzhledu a dojmu – domovská obrazovka, obrázek na pozadí, animace při zapnutí, logo, barvy
 • Přidejte konkrétní aplikace, které nelze odstranit – a to ani uvedením do továrního nastavení
 • Dodává se s pevným nastavením
 • Vlastní launcher
Placeholder

Přizpůsobení úrovně 2

 • Vlastní jádro s integrovanými ovladači (např. speciální ovladače zařízení Bluetooth)
 • Přidejte bezpečnostní řešení třetích stran pro zabezpečení, kterému důvěřujete
 • Řešení na pomoc prodejcům a poskytovatelům internetových služeb (např. při přidávání gadgetů třetích stran do našich zařízení)
Level 2 customisation
Placeholder
Level 3 customisation

Přizpůsobení úrovně 3

 • Získejte přístup do kompletního prostředí sestavení

Váš klíč k vyšší produktivitě

 • Zvyšte produktivitu pracovní síly – přizpůsobte se účelu techniky, prodlužte životnost baterie a vylepšenou kvalitou signálu maximalizujte efektivitu vašeho týmu
 • Vylepšete svou firemní identitu pomocí přizpůsobeného vzhledu a dojmu – od domovské obrazovky zařízení, přes loga, animace při zapnutí, barvy a další

 

 • Snižte zatížení IT týmů pomocí snadného sestavení a rozložení a zvýšeného zabezpečení zařízení
 • Poskytněte intenzivnější uživatelský zážitek

Chcete bližší informace?

COMPASS Custom je pouze jednou částí sady služeb a zabezpečovacích aplikací pro Android. Tento nástroj je vším, co váš podnik potřebuje k nasazení a správě odolných zařízení Panasonic s Androidem.

Více informací o nástroji COMPASS Custom a dalších nástrojích sady COMPASS vám poskytneme na vyžádání.

Want to know more?

ProServices

Solution Engineering

Návrh a realizace řešení ProServices

Our team of expert engineers can design and deliver whatever solutions your workforce may need, from innovative docking solutions to third party producNáš tým specializovaných techniků může navrhnout a dodat jakékoliv řešení pro váš personál, od inovačních dokovacích řešení až po integraci produktů třetích stran. A jelikož vše zajišťujeme interně, můžeme zaručit nejvyšší kvalitu odpovídající vysokým standardům značky TOUGHBOOK.

Solution Customisation

Přizpůsobení řešení ProServices

Vybavte svůj personál špičkovými odolnými nástroji s individualizovanou značkou, instalacemi, aplikacemi, nastavením zabezpečení a daty – vše pod správou vašeho specializovaného projektového vedoucího. Dodaná zařízení tak můžete začít používat hned po rozbalení.

Premium Support

Prémiová podpora ProServices

Naši odborníci provádějí veškeré individuální úpravy interně a mohou vám poradit v každé fázi procesu. Naše portfolio prvotřídních služeb od balení a sledování až po technickou podporu zvýší vaši efektivitu od prvního dne používání.

ProServices ProTect

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

 

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

 

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.