• Co vybrat? Zařízení pro běžné spotřebitele, nebo něco trochu odolnějšího?

Co vybrat? Zařízení pro běžné spotřebitele, nebo něco trochu odolnějšího?

Může být lákavé vybrat si zařízení pro běžné spotřebitele. Všichni jsme na ně z našeho každodenního života zvyklí. 

Ale zkuste o tom přemýšlet následovně. Když se rozhlédnete po svých logistických provozech, co vidíte? Přilby, výstražné oděvy, ochranný pracovní oděv, obuv pro těžký provoz - to asi nebude všední oblečení, které by bylo k vidění na hlavní třídě. A totéž platí i pro vaše počítače.

Zařízení pro běžné spotřebitele nejsou určena pro náročná pracovní prostředí. Nedisponují dostatečnou odolností, konektivitou, odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám ani flexibilní konfiguraci, jakou váš podnik potřebuje. Velmi záhy tedy zjistíte, že vaše původní ICT řešení je vlastně k ničemu.

Vyzkoušené. Prověřené. Důvěryhodné.

V případě zařízení, jako jsou například tablety Panasonic Toughpad, to je však něco jiného. Proč? Zde je jen několik důvodů...

Skrz na skrz odolná zařízení

V zájmu zajištění hladkého provozu v neodpružených vozidlech proběhlo u zařízení testování pádu ze 180cm výšky pod 26 různými úhly, dále byla testována odolnost proti vodě, ponoru, prachu i proti vibracím. Naše zařízení dokáže vydržet i extrémní teploty a v náročném prostředí vašeho skladiště a přepravy vám dokáže zajistit vyšší životnost. Spolehlivá technologie navíc znamená menší chybovost hardwaru a nižší počet neplánovaných odstávek.

Work without limits
Práce bez omezení

Dotykové obrazovky našich zařízení lze ovládat i v rukavicích a mají odolnou, antireflexní úpravu. A vzhledem ke stupni krytí IP je lze snadno používat v libovolném skladišti či vozidle. Uvnitř i venku. Bez ohledu na počasí. Bez ohledu na denní dobu.

Více směn, více pracovníků

Díky posílenému výkonu baterie, čtečkám chytrých karet a čtečkám otisků prstů si naše zařízení hravě poradí s větším počtem každodenních směn i pracovníků.

Mulitple shifts, multiple workers
Ergonomic mobility
Ergonomická mobilita

Naše vysoce odolné a flexibilní dokovací stanice a úchyty ve vozidlech s ergonomickým designem a přísným testováním poskytují kompletní systém, který splňuje bezpečnostní požadavky a disponuje snadnou přenositelností mezi vysokozdvižnými vozíky.

Specializovaná řada příslušenství

Veškeré příslušenství od čteček čárových kódů a čteček RFID přes software se zvýšenou bezpečností a konektivitou podléhá testování a certifikaci společnosti Panasonic podle standardů Toughbook a Toughpad a disponuje tedy zárukou plné kompatibility.

Dedicated accessory range
Latest systems and technology
Nejnovější systémy a technologie

Vyberte si z nabídky nejnovějších operačních systémů Windows® nebo Android™ a nejnovějších procesorů Intel®.

Optimalizovaná konektivita

Tam, kde ostatní zařízení selhávají, zůstává Toughbook a Toughpad ve spojení. Naše modely nabízejí kombinaci sítě LAN, bezdrátové sítě LAN, Bluetooth, WWAN (3G/4G) a GPS a naše dokovací stanice ve vozidlech nabízejí volitelnou dvoupásmovou anténu s podporou pass-through za účelem dalšího zvýšení konektivity.

Optimised connectivity
Specialist support and services
Odborná podpora a služby

Služby Panasonic ProServices nabízejí profesionální služby s přidanou hodnotou, které zahrnují řízené nasazení, technickou podporu, řízení aktiv a školení uživatelů a zajišťují tak hladký a úspěšný průběh projektu.