TOUGHBOOK Edge – služby na míru, které jsou v souladu s vaší odborností

TOUGHBOOK Edge je náš program vyhrazený pro specializované prodejce tabletů a handheldových zařízení TOUGHBOOK.

Abyste mohli plně využít potenciálu tohoto prosperujícího trhu, máte přístup ke štědrým výnosům TOUGHBOOK Edge prostřednictvím našeho on-line portálu. K dispozici jsou vám také služby našeho distribučního týmu.

Výhody navržené tak, aby vyhovovaly vašemu podnikání

TOUGHBOOK Engage je rozdělen do tří úrovní, odrážejících stupeň odbornosti vašeho podniku s handheldovými zařízeními a tablety a způsoby, kterými vám můžeme pomoci vztahy se zákazníky prohloubit.

Edge Premier

Partner Edge Premier – nejvyšší úroveň programu – znamená, že máte přístup ke školením on-line, seminářům zaměřeným na distribuci a dalším výhodám. Budete mít také nárok na marketingové fondy, které váš růst podpoří. Zásadní ovšem je, že partneři Edge Premier nemají exkluzivní přístup pouze ke kvalifikovaným potenciálním zákazníkům, ale dostává se jim i neocenitelné podpory specializovaného prodejního inženýra TOUGHBOOK. Máte tak náskok před konkurencí.

Stáhnout brožuru programu EDGE >>

Edge Certified

Staňte se partnerem Edge Certified a na naší webové stránce bude reklama na váš podnik. Budete tak po celý rok viditelní pro stovky tisíc potenciálních nových zákazníků. A nejen to. Budete mít nárok na marketingové fondy a osobní pozvánky na exkluzivní distribuční akce. Získáte tak jedinečný vhled do našich příštích plánů a do vývoje produktů.

Stáhnout brožuru programu EDGE >>

Edge Registered

Partneři Edge Registered využívají obchodních výhod od prvního dne. Rychlá registrace smlouvy a přístup k prodejním a marketingovým aktivům – to jsou jen některé z mnoha výhod, kterém vám nabízíme. Dále se vám dostává on-line školení o prodejích a předprodejní technické podpory. Díky oficiálnímu certifikátu a logu TOUGHBOOK Partner budete moci prezentovat účast v programu široké veřejnosti.

Stáhnout brožuru programu EDGE >>