• 2-in-1's

    CF-20 CF-33 FZ-Q2 CF-XZ6

Řada odolných zařízení 2 v 1

Řada odpojitelných odolných zařízení 2 v 1

Hledáte odolný laptop a tablet V JEDNOM? Oddělitelná odolná zařízení TOUGHBOOK 2 v 1 kombinují výhody obou v celé řadě modelů připravených k práci.

Pokud je pro vás při volbě technologie klíčovým faktorem flexibilita, má smysl si vybírat zařízení, která mohou fungovat různými způsoby. Odpojitelná zařízení TOUGHBOOK 2 v 1 nabízí přesně tuto možnost. Naše modely vám poskytnou všestranné a snadné použití, ať už potřebujete laptop s plnohodnotnou klávesnicí pro snadné psaní a plnou konektivitu nebo tablet, když je pro vás nejvyšší prioritou mobilita a úspora místa.

Některé modely celé řady můžete používat až v šesti různých režimech.

A navíc, přesně tak, jak byste čekali od technologie TOUGHBOOK, se hodí do každého prostředí. Vrcholem celé řady je plně odolný model CF-33, který je stejně odolný jako kterýkoli jiný notebook této řady. 12,5” FZ-Q2 nabízí mnohem lepší ochranu než běžné spotřebitelské tablety, ovšem bez přidané hmotnosti odolného zařízení.

Pro informace o ekodesignu podle nařízení EU 617/2013 prosím navštivte: https://www.ptc.panasonic.eu/compliance-documents