Phone number: +420 234 294 112
Phone number: +420 234 294 112
Current language: Čeština

TOUGHBOOK Omnia

< Back to ProServices

TOUGHBOOK Omnia

Vývoj, integrace a udržování vlastních softwarových aplikací napříč různými zařízeními je komplexní úkol. A když vezmeme v úvahu škálu operačních systémů, velikostí obrazovek nebo provedení, které mají aplikace vyhovovat, vše se stává ještě složitějším.

Představujeme TOUGHBOOK Omnia, vaše nákladově efektivní, komplexní softwarové řešení na míru.

Prostřednictvím platformy MCL připravuje TOUGHBOOK Omnia na budoucí požadavky všechna vaše mobilní zařízení. Naši systémoví vývojáři dokáží rychle navrhnout zakázkové aplikace, které můžete nasadit na různá zařízení ve vašem podniku. Již žádné izolované technologie, již žádná správa několika platforem – bez ohledu na to, jak rozmanitá je škála zařízení, provedení a operačních systémů.

TOUGHBOOK Omnia navíc zkracuje dobu, kterou zabere vývoj zakázkové aplikace pro váš podnik, z měsíců – nebo někdy i let – na dny či týdny. A rychlý vývoj neznamená jen úsporu času. Protože je náš tým systémových vývojářů tak agilní, zajišťuje rychle i modifikace a aktualizace, a to za mimořádně nízké náklady.

Váš mobilní IT majetek tak bude vždy plně integrován a aktuální a zároveň se maximalizuje váš čas, zdroje a provozní náklady.


Zvyšte výkon svých aplikací se zařízením TOUGHBOOK Omnia.
quote img

Rychlejší a efektivnější proces vytváření aplikací
Rychlejší aktualizace zařízení
Zvýšená viditelnost nákladů
Centrální správa (přes platformu MCL)
Technologie připravená na budoucí požadavky
Maximální produktivita

Proč TOUGHBOOK Omnia?

Zjednodušení softwarové složitosti

TOUGHBOOK Omnia zajišťuje okamžitá, viditelná zlepšení produktivity napříč vaším mobilním IT majetkem.

Naše týmy nabízejí vytvoření a nasazení kompletní škály mobilních IT a softwarových řešení s ohledem na vaše požadavky, a to včetně poradenství a následné podpory. Díky používání platformy MCL navíc budete mít užitek z dalších nástrojů, jako je správa zařízení.

Můžete monitorovat uživatele a systémy prakticky odkudkoli a s větší pružností nasazovat nové aktualizace a modifikace aplikací. Příprava na budoucí požadavky již není nákladným a časově náročným procesem, jde to bez námahy.


Omnia poskytuje rychlý vývoj aplikace, bezproblémové nasazení a maximální produktivitu.
blue hex
purple-hex
Vaše zakázkové řešení.
Přínosy zařízení TOUGHBOOK Omnia pro váš podnik jsou prakticky neomezené. Minimalizace lidských chyb, posílení funkčnosti zařízení a urychlení vaší digitální transformace.
Vytvořte. Nasaďte. Uspějte.
Pomocí platformy MCL můžete vývoj a nasazení softwaru zredukovat z měsíců na pouhé dny, takže můžete i rychleji uspět. Budoucí změny můžeme implementovat dokonce bez úprav aplikace.

Aplikace připravené na budoucí požadavky. Vytvořte jednou. Nasaďte všude.

S tím, jak se naše pracovní síla stává stále mobilnější a naše každodenní procesy se čím dál více digitalizují, se na oddělení IT kladou čím dál vyšší nároky. Když se zavádějí, aktualizují a optimalizují nová digitální řešení, zařízení musí za každých okolností zůstat zabezpečená, funkční a efektivní.

Platforma MCL je špičkové mobilní prostředí typu SaaS pro vývoj aplikací, poskytování rozhraní a správu životního cyklu, určené především pro řešení podnikové mobility.

Vývoj a testování zakázkových softwarových aplikací je rychlejší než kdykoliv předtím – potřebný čas se zkracuje z měsíců na pouhé týdny nebo dokonce dny. Mnohem rychlejší něž využívání tradičních softwarových domů nebo interního vývoje. Vaše IT týmy tak mají více času a prostoru věnovat se zásadním podnikovým projektům, a přitom zachovávat optimální technologickou efektivitu a účinné uživatelské pracovní postupy pro vaše vybavení.

Žádné čekání na aktualizace. Žádné zpožděné uvedení aplikací. Pouze efektivní procesy.

Získáte více ze svých investic do technologií a vaše IT týmy zase budou mít pocit kontroly a bezpečí, který potřebují pro svou maximální produktivitu.


Vlastní aplikace stačí vyvinout jednou a nasadit je na různá provedení – s kompatibilitou se systémy Android a Windows.

Jste připraveni maximalizovat účinnost vašich mobilních IT zařízení?


 Přihlaste se, pokud se chcete zapojit do komunity Toughtalk, ve které se e-mailem/poštou/telefonicky dozvíte o našich produktech, službách a informacích, které by pro vás podle nás mohly být zajímavé†
Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s našimi zásadami ochrany osobních údajů
Compass header

COMPASS – Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android

Abyste byli v dnešním konkurenčním podnikatelském prostředí o krok napřed, potřebujete technologii, která pracuje stejně jako vy: profesionálně, flexibilně a pohotově. Nyní můžete využít plné síly Androidu v podnikání s Panasonic COMPASS: Kompletní služby a zabezpečení na platformě Android.

Nasazení, správa, zabezpečení a optimalizace zařízení nebyly nikdy jednodušší. Od technologie Firmware-Over-The-Air přes přizpůsobené možnosti aplikací po vzdálenou správu zařízení a zdokonalené zabezpečení zařízení. Spravujte svá odolná zařízení TOUGHBOOK Android s jistotou, protože víte, že jsou vždy připravené, ať už jste kdekoli a jakkoli důležitý úkol máte.

VÍCE INFORMACÍ
compass manager

COMPASS Manager

Převezměte kontrolu nad všemi svými zařízeními Android pomocí nástroje COMPASS Manager. Díky řadě různých nástrojů pro staging a vzdálenou správu zařízení můžete na pár kliknutí provádět konfiguraci, správu a nasazování. Maximalizujte produktivitu svých týmů a připravte se získat nazpět svůj čas.

 

Compass for enterprise

COMPASS for Enterprise

Všechna zařízení TOUGHBOOK s operačním systémem Android jsou certifikována jako Android Enterprise Recommended, takže můžete mít jistotu, že odvedou svou práci. Se službou COMPASS for Enterprise nyní máte přístup k ještě více nástrojům, takže své technologie můžete optimalizovat pro svůj podnik. Nastavujte, přizpůsobujte a spravujte pracovní profily a zajistěte, že každé zařízení je připravené na práci v organizaci.

 

Compass custom small

COMPASS Custom

Zakázkové zařízení Android jako nikdy předtím. Upravte si na míru vše, co potřebujete, od rozhraní zařízení po kvalitu signálu, výkon baterie, zabezpečení a úložiště, a zajistěte revoluční produktivitu své pracovní síly. Tři úrovně individuálního přizpůsobení, jedno zásadní firemní řešení.

 

ProServices

engineering

Návrh a realizace řešení ProServices

Náš tým specializovaných techniků může navrhnout a dodat jakékoliv řešení pro váš personál, od inovačních dokovacích řešení až po integraci produktů třetích stran. A jelikož vše zajišťujeme interně, můžeme zaručit nejvyšší kvalitu odpovídající vysokým standardům značky TOUGHBOOK.

 

customisation

Přizpůsobení řešení ProServices

Vybavte svůj personál špičkovými odolnými nástroji s individualizovanou značkou, instalacemi, aplikacemi, nastavením zabezpečení a daty – vše pod správou vašeho specializovaného projektového vedoucího. Dodaná zařízení tak můžete začít používat hned po rozbalení.

 

support

Prémiová podpora ProServices

Naši odborníci provádějí veškeré individuální úpravy interně a mohou vám poradit v každé fázi procesu. Naše portfolio prvotřídních služeb od balení a sledování až po technickou podporu zvýší vaši efektivitu od prvního dne používání.

 

protect

Ochrana ProServices

Maximální produktivita kdekoliv, kdykoliv a bez přerušení.

Naše nepřekonatelné záruční možnosti a bezkonkurenční doba vyřízení, doplněné osvědčenou odolností technologie TOUGHBOOK, zkrátí prostoje a omezí nahodilé poruchy. Vaši pracovníci tak neztratí zbytečně ani minutu.

TOUGHBOOK-as-a-service

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technologie je nyní ještě dostupnější.

TOUGHBOOK-as-a-Service je řešení předplatného OPEX, založené na fixních měsíčních platbách po dobu 3, 4 nebo 5 let.

*Panasonic Toughbook is a business division of Panasonic System Communications Company Europe, a division of Panasonic Marketing Europe GmbH

†The Toughtalk Community is your source of all things rugged. As a member, you'll benefit from the latest product launch information, videos, case studies, whitepapers, industry views, quarterly newsletters, press releases, event and webinar invitations and technology updates, all sent directly to you, free of charge!

‡Note: We value the trust you place in us by giving us your contact details and feel strongly about protecting your privacy. Any personal details that you provide us will be handled in accordance with our privacy policy.