Společnost Panasonic je považována za nejdůvěryhodnějšího dodavatele odolných notebooků a tabletů

Podle posledního průzkumu mezi kupujícími představuje Panasonic špičku v porozumění obchodním potřebám, výkonu hardwaru, technické podpoře a celkové spokojenosti zákazníků

 

Jak vyplývá z odpovědí respondentů nejnovějšího průzkumu provedeného společností VDC Research, která je specialistou na technologie na mezinárodním trhu, je společnost Panasonic nejdůvěryhodnějším dodavatelem odolných notebooků a tabletů. Přední dodavatel odolných notebooků Toughbook a tabletů Toughpad na celosvětovém trhu se umístil na špičce v celé řadě kategorií, a to včetně porozumění obchodním potřebám, výkonu hardwaru, technické podpory a celkové spokojenosti. Průzkumu prováděného společností VDC Research se zúčastnilo více než 600 kupujících mobilních digitálních zařízení z celé Evropy a Severní Ameriky.

 

S využitím ukazatele Net Promoter Score (NPS) se měřila věrnost mezi dodavatelem a zákazníkem a také míra spokojenosti na stupnici od nuly do 10 a společnost Panasonic předčila všechny své konkurenty nabízející odolná zařízení v klíčových oblastech, na které byli kupující dotazováni. A to po celou dobu životnosti těchto zařízení.

 

Špička v průzkumu, který se týká doporučení společnosti/produktů ostatním

Při zvažování prodejců odolné výpočetní techniky jako celku se společnost Panasonic umístila na špici průzkumu využívajícího ukazatel Net Promoter Score – o 6 bodů před svým nejbližším konkurentem. Toto skóre je založeno na tom, nakolik je pravděpodobné, že kupující doporučí danou společnost a produkt.

 

Porozumění potřebám a implementace

Kupující uvedli, že společnost Panasonic porazila své konkurenty nabízející odolná zařízení díky své schopnosti porozumět potřebám a nabídnout vhodná technická řešení. Společnost Panasonic zvítězila i v oblasti implementace řešení a technické podpory.

Nejvyšší výkon hardwaru

Co se týče celkové spokojenosti s výkonem hardwaru, společnost Panasonic se umístila na čele žebříčku dodavatelů odolných zařízení. Při hodnocení kupující brali v potaz kvalitu displeje a čitelnost na denním světle, výkon procesoru, výdrž baterie, bezdrátové připojení, odolnost vůči upuštění a nárazu a odolnost vůči vibracím a vodě.

 

Spokojenost s poskytovanými službami

Společnost VDC Research navíc ve své zprávě uvedla, že společnost Panasonic ve srovnání s konkurencí vynikla v oblasti kvality poskytovaných služeb. Tato kategorie dotazování se týkala účelnosti služby, údržby, kvality služeb, zákaznického servisu a hodnoty investice.

 

Klíčové body, ve kterých se Panasonic odlišuje

„Technologie společnosti Panasonic jsou využívány pro celou řadu integrovaných podnikových a důležitých procesů,“ řekl David Krebs, výkonný viceprezident pro podnikovou mobilitu a propojená zařízení ve společnosti VDC Research. „Tím nejzásadnějším, čím se Panasonic odlišuje od svých konkurentů nabízejících odolná zařízení, je schopnost porozumět požadavkům zákazníků a rozpoznat příležitosti k využití svých technologií pro podporu těchto aplikací. Společnost Panasonic vyniká také poskytováním profesionálních služeb a schopností zareagovat na jakékoli specifické požadavky a provést potřebné úpravy poté, co její řešení začala být využívána. Jedná se přitom o obzvláště klíčovou schopnost při nabízení služeb, díky které má Panasonic výhodu oproti konkurenci.“

 

Důležité obchodní rozhodnutí

„Vybrat správného poskytovatele pro mobilní výpočetní řešení je pro firmu zásadní rozhodnutí,“ uvedl Jan Kaempfer, marketingový ředitel v Panasonic Computer Product Solutions. „Vyžaduje to dodavatele, který dokáže správně poradit a podpořit nás v každé fázi životního cyklu produktu. Porozumí požadavkům mobilních pracovníků a specifikuje nejlepší odolné řešení, implementuje jej, provádí údržbu, servis a poskytuje podporu. Ve společnosti Panasonic pracujeme neúnavně na tom, abychom byli schopni našim zákazníkům nabídnout takto vysokou úroveň podpory, a jsem rád, že se toto odhodlání projevilo ve výsledcích tohoto průzkumu.“

Průzkum VDC Research ke stažení zde: https://we.tl/3QM4ff50xV

Další informace o nabídce mobilních výpočetních řešení Panasonic naleznete na webu: http://business.panasonic.cz/computer-product/solutions

Video ke stažení zde: https://proctors.sharefile.com/share/view/s4df7343a7a9455ba

 

Pro vice informací kontaktujte:

Jiří Kroulík

Account Manager

jiri.kroulik@pram.cz

m: +420 734 428 603

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)
PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

Broadcast & ProAV nabízí v oblastech dálkově ovládané kamery, přepínačů, studiové kamery a ENG P2 vysoce kvalitní produkty a řešení pro zajištění hladkého provozu a vynikající poměr cena-výkon pro koncové uživatele. Řada profesionálních digitálních videokamer VariCam zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.

Communication solutions nabízí nejlepší komunikační řešení včetně profesionálních skenerů, telefonických systémů a terminálových zařízení SIP.
Computer Product Solutions pomáhá mobilním pracovníkům zvýšit produktivitu se svou řadou plně odolných notebooků Toughbook, firemních tabletů Toughpad a elektronických prodejních systémů (EPOS). Panasonic Toughbook byl v roce 2016 evropským lídrem trhu odolných notebooků s tržním podílem 67 % a Panasonic Toughpad na trhu odolných tabletů s podílem 56 % (VDC Research, březen 2017).
Industrial Medical Vision poskytuje aplikace v různých segmentech, například zdravotnictví, biologických vědách, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje ucelená a OEM řešení mikrokamer. Koncoví uživatelé, systémoví integrátoři nebo distributoři si mohou vybrat ze široké škály řešení ucelených produktů a komponentů zobrazovací technologie.
Security Solutions včetně kamer a rekordérů pro sledování, video interkomů a alarmů.
Visual System Solutions zahrnuje projektory a profesionální displeje. Panasonic nabízí nejširší řadu vizuálních produktů a s tržním podílem 37,20 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource >5klm (FR16, duben 2015 – březen 2016, mimo 4K & digitálního kina).

 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, technologií pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslaví 100 let od svého založení, nyní provozuje 495 dceřiných společností a 91 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 61,711 miliardy EUR za rok končící 31. března 2017. Se snahou vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, chce společnost vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: http://www.panasonic.com/global