Společnosti Panasonic a Ferrari electronic poskytnou propojená řešení pro nahrávání

Společnost Panasonic Business oznámila partnerství se společností Ferrari electronic AG, v jehož rámci bude poskytovat služby kompatibilní hardwarové a softwarové komunikace včetně nahrávání příchozích hovorů.

Díky tomuto rozhodnutí uznávaný přední německý výrobce Ferrari electronic AG ve spolupráci se společností Panasonic zajistí, aby byl jejich systém záznamu kompatibilní s velkým množstvím vlastních produktů společnosti Panasonic – analogových, digitálních, SIP a IP.

Toto řešení zajišťuje funkci nahrávání hovorů v reálném čase při hovorech VoIP, takže uživatelé mohou pohodlně zkontrolovat stav všech linek, naslouchat aktivním hovorům a manuálně zahájit nahrávání. Vestavěný „prohlížeč hovorů“ umožňuje firmám vyhledávat, přehrávat, odesílat, archivovat a odstraňovat nahrávky. Proto se hodí pro použití ve zdravotnictví, právních kancelářích a telekomunikacích.

Ve spolupráci se zařízeními Panasonic může tento software zajistit současný provoz zařízení pro běžné telefonní hovory společně se záznamovým zařízením přes VoIP, a to za použití stejné databáze a klientského serveru.

Systém Ferrari electronic se zejména hodí pro integraci s unifikovaným komunikačním systémem Panasonic UC Pro, který funguje s telefonními systémy KX-NS a KX-NSX a umožňuje rychlou a snadnou komunikaci až s 2 500 linkami.

Partnerství také zajistí kompatibilitu zařízení Panasonic s komunikačním řešením a řešením pro zasílání zpráv od Ferrari electronic.

„Společnost Panasonic se zavázala ke splnění potřeb svých partnerů. Hledali jsme společnost, která by splnila naši poptávku po řešení nahrávání hovorů. Proto jsme rádi, že jsme objevili Ferrari electronic a že spolu dokážeme vytvořit ještě lepší sadu komunikačních řešení pro různé druhy podniků,“ řekl Carlos Osuna, Category Owner ve společnosti Panasonic Business Europe.

Dr. Rolf Fiedler, technický ředitel Ferrari electronic AG, to také okomentoval: „Toto partnerství nám umožní rozšířit naši přítomnost na trhu tím, že zákazníkům společnosti Panasonic pomůžeme zvýšit efektivitu díky integraci řešení pro nahrávání hovorů. Těšíme se na úzkou budoucí spolupráci se společností Panasonic.“

 

Další informace o komunikačních řešeních Panasonic najdete na stránce: http://business.panasonic.co.uk/communication-solutions/