• SERVICE AND CUSTOMER
    SUPPORT

Služby a dokumenty ke stažení

Ve společnosti Panasonic jsme přesvědčeni, že servis je zásadní pro zajištění, že naši uživatelé budou mít s námi dobré zkušenosti. Proto společně s našimi technologiemi poskytujeme odborné služby před nákupem i po nákupu vybavení.

Dle našeho názoru, služby pro nás nikdy neznamenaly pouze reakci na žádost zákazníka. V průběhu celého procesu nákupu nabízíme naším zákazníkům podporu prostřednictvím specializovaného poradenství pomáháme jim dospět k rozhodnutím, která jsou optimální pro jejich podnikání.

Na těchto stránkách najdete všechny zásadní informace, které se můžou hodit, např. technické specifikace, návody k výrobkům a softwarové dokumenty ke stažení, dále všechny smlouvy o poskytování služeb, licence a záruky a adresy servisních center pro naše skenery, multifunkční tiskárny, telefonní systémy a videokonferenční zařízení, vše prostřednictvím tlačítka vlevo.

Ať už využíváte vysokorychlostní a kvalitní možnosti našich skenerů s vysokým rozlišením a desktopových řešení či vynikající audiokvalitu a snadnou konfiguraci našich pokročilých telefonních systémů, tato sekce vás přesně nasměruje ke službám, které od nás můžete očekávat. Sem spadají i informace o tom, jak získat technickou pomoc a jak stáhnout dokumenty od našeho týmu technické podpory.

Chcete-li se dozvědět více o jednotlivých službách a možnostech stahování dokumentů k určitým produktům, vyberte si prosím z nabídky vlevo. Nebo chcete-li přímo hovořit se zástupcem společnosti Panasonic, klikněte níže na tlačítko pro kontakt na technickou podporu.