• News and events
    News and events homepage image

Novinky

11/11/2020

Praha, 12. listopadu 2020 – Evropské podniky čelí bezprecedentním změnám v nákupním chování a v oblasti digitalizace. Podle společnosti Panasonic nastal ten pravý čas představit evropským firmám inovační řešení s názvem Gemba Process Innovation. To vychází ze zkušeností společnosti Panasonic v Japonsku a kombinuje důkladné porozumění organizaci s nejnovějšími technologiemi. Napomáhá tak přetvořit způsob fungování podniku.

1/10/2020
Společnost Talex obohatí stávající distribuční kanál odbornou technickou podporou, technickým školením v oblasti IT, integrací řešení a podporou v oblasti logistiky.
2/09/2020

Panasonic KX-TGP700 představuje snadno instalovatelné, a přeci škálovatelné a flexibilní bezdrátové telekomunikační řešení ideální pro malé a střední firmy.

Praha, 10. září 2020 – Společnost Panasonic dnes oznámila dostupnost svého telekomunikačního řešení SIP DECT další generace s jednou základnovou stanicí, ideální pro malé a střední podniky. Panasonic KX-TGP700 je inovativní zařízení pro organizace, které chtějí bezdrátové telekomunikační řešení pro zaměstnance v kanceláři i v terénu.

4/08/2020
Softwarový obchodní komunikační systém Panasonic KX-NSV300 nabízí nyní celou řadu flexibilních instalací a nákladově efektivních možností pro podnikání. Podporuje použití Amazon Web Services.

Praha, 1. září 2020 – Společnost Panasonic zdokonalila svůj softwarový obchodní komunikační systém KX-NSV300. Nabízí řadu snadných instalací a nákladově efektivních možností pro firmy a přidala podporu pro Amazon Web Services (AWS) jako svou první integraci do cloudu.