• News and events
    News and events homepage image

Novinky

2/09/2020

Panasonic KX-TGP700 představuje snadno instalovatelné, a přeci škálovatelné a flexibilní bezdrátové telekomunikační řešení ideální pro malé a střední firmy.

Praha, 10. září 2020 – Společnost Panasonic dnes oznámila dostupnost svého telekomunikačního řešení SIP DECT další generace s jednou základnovou stanicí, ideální pro malé a střední podniky. Panasonic KX-TGP700 je inovativní zařízení pro organizace, které chtějí bezdrátové telekomunikační řešení pro zaměstnance v kanceláři i v terénu.

4/08/2020
Softwarový obchodní komunikační systém Panasonic KX-NSV300 nabízí nyní celou řadu flexibilních instalací a nákladově efektivních možností pro podnikání. Podporuje použití Amazon Web Services.

Praha, 1. září 2020 – Společnost Panasonic zdokonalila svůj softwarový obchodní komunikační systém KX-NSV300. Nabízí řadu snadných instalací a nákladově efektivních možností pro firmy a přidala podporu pro Amazon Web Services (AWS) jako svou první integraci do cloudu.

2/06/2020

Společnost Panasonic oznámila uvedení nové generace telefonů Panasonic DECT s inovativním designem a intuitivním ovládáním. Telefony KX-TPA70 a KX-TPA73 jsou určené pro použití v ekosystému základnové stanice Panasonic KX-TGP600. Oba modely posouvají uživatelskou zkušenost na další úroveň díky jasnému barevnému rozhraní a jednoduchému, intuitivnímu ovládání. Tyto telefony jsou ideální pro malé podniky v oblastech maloobchodu, pohostinství a zdravotnictví.

24/04/2020

Kvalitnější snímky za kratší čas zajišťují vyšší produktivitu, zároveň dochází ke snižování servisních požadavků a celkových provozních nákladů.​

Pages