• KX-HTS32

  Compact Hybrid IP-PBX

KX-HTS32
Kompaktní univerzální IP-PBX

Přemýšlejte jinak

 • Ideální pro segment SOHO
 • Integrovaný přístupový bod pro Wi-Fi
 • Kapacita pro 6 vnějších a 12 vnitřních SIP hlasových kanálů
 • Rozhraní až pro 8 vnějších a 24 vnitřních analogových linek
 • Funkce ID volajícího, směrování hovorů, upozornění na hlasové zprávy a funkce Automartické spojovatelky (AA)
 • Funkce konferenčních hovorů
 • Možnost pagingu
 • Funkce monitorování
 • Funkce pro konferenční videohovory
 • Instalace typu plug-and-play
 • Možnosti programování a údržby ze vzdálené lokality

 

Kompaktní univerzální IP-PBX KX-HTS32 od společnosti Panasonic je navržena tak, aby splňovala potřeby segmentu malých a domácích kanceláří (SOHO).   

Toto multifunkční zařízení obsahuje unikátně zabudovaný router a přístupový bod Wi-Fi, a proto jej lze používat nejen pro hlasovou, obrazovou a vzdálenou komunikaci, ale také pro vybudování cenově dostupných monitorovacích a bezpečnostních systémů.

Zařízení je dokonale kompaktní a hospodárné a díky svému výkonu a pohodlné škálovatelnost splní jakékoli budoucí požadavky firemní komunikace. Jedná se ideální komunikační platformu, která vaší společnosti pomůže zvýšit efektivitu, produktivitu a zlepšit zákaznický servis.

 

Maximální flexibilita

Systém KX-HTS32 představuje dokonalé spojení IP a tradičních technologií a lze ji použít k vytvoření nového a dynamického komunikačního řešení nebo k případné snadné integraci do stávajícího systému PBX za účelem připojení vnějších i vnitřních linek SIP.


Dokonale komplexní platforma

Veškeré nezbytné funkce a možnosti jsou již zabudovány v hardwaru systému - nechybí mezi nimi přístupový bod pro Wi-Fi určený pro připojení počítačů a chytrých telefonů, kapacita pro vnější i vnitřní komunikační kanály SIP a funkce zpracování hovorů. Zařízení lze navíc zkombinovat s naší řadou SIP telefonů KX-HDV a IP kamer KX-NTV za účelem vytvoření kompletního komunikačního a monitorovacího systému.

Vybroušená mobilita

Pokud jste na cestách, hovory můžete bez problému přesměrovat na svůj chytrý telefon. A pokud budete náhodou jinak zaneprázdněni, není problém zaslat upozornění na hlasovou zprávu do e-mailu ve vašem PC či mobilním zařízení. Možnosti pagingu umožňují současné vysílání důležitých informací zaměstnancům v nejrůznějších provozovnách.

 

Lepší komunikace

Zabudovaná konferenční funkce Meet Me Conference umožňuje, aby se ke konferenčním hovorům připojilo více zaměstnanců bez ohledu na jejich aktuální polohu. Systém KX-HTS32 dále disponuje řadou kompatibilních a hospodárných terminálů umožňujících obrazové hovory a konferenční videohovory bez nutnosti zřizování VPN.

 

Snadná instalace a údržba

Zařízení KX-HTS32 je díky režimu rychlé instalace typu plug-and-play připraveno k použití ve chvíli, kdy jej připojíte ke koncovému zařízení. Základní funkce jsou pro vás naprogramovány automaticky. K okamžitému použití jsou připraveny také funkce SIP trunking a Wi-Fi, takže nepotřebujete aktivační klíč ani další router. Další programování a údržbu lze pak realizovat prostřednictvím jednoduchého webového rozhraní.

 

Příklad obecného použití v praxi

 

Příklad použití v domácí kanceláři