Current language: Čeština

Komunikační systémy

Nabízíme širokou škálu komunikačních a telefonních systémů PBX pro mnoho obchodních a kancelářských aplikací. Od jednoduchých analogových systémů až po pokročilé síťové komunikační platformy založené na protokolu IP, které jsou schopné zpracovat více míst, lokálních i globálních.

SIP telefonní systémy

Naše SIP-telefonní zařízení jsou flexibilní, snadno implementovatelná a kompatibilní s většinou předních prodejců soft-switchů. To zajišťuje nejen efektivní komunikaci se zaměstnanci a zákazníky, ale také pomáhá udržovat nízké náklady.

Skenery dokumentů

Řada stolních, velkoformátových, automatických nebo plochých skenerů dokumentů s vysokým rozlišením je navržena tak, aby vám nejen poskytla svobodu při zvyšování produktivity při současném snižování množství použitého papíru, ale také při zkracování času, který strávíte skenováním dokumentů.

Servis a stahování

Ať už využíváte naše rychlé, vysoce kvalitní síťové skenery nebo naše pokročilé podnikové telefonní systémy s vynikající kvalitou zvuku a snadným nastavením nebo telefony SIP, všechny naše technologie jsou podporovány odborným servisem.

Případové studie

Ve společnosti Panasonic věříme, že dát našim stávajícím zákazníkům možnost ukázat své projekty a podělit se o zkušenosti s používáním našich technologií je nejlepší způsob, jak vyprávět náš příběh. Chcete-li zjistit víc, můžete si přečíst případové studie z realizací projektů našich zákazníků s použitím našich technologií.

Find out where you can buy Panasonic Communication Solutions.