Phone number: +44 (0) 2070226530
Phone number: +44 (0) 2070226530
Current language: Čeština
  • Freedom to feel Secure: Panasonic Security, CCTV and Video Surveillance - Security Solutions | Panasonic Business

Panasonic bezpečnostní řešení

Cítit se bezpečně

Společnost Panasonic Security je postavena na dědictví poskytování záznamu CCTV v důrazu na kvalitu. Poskytujeme nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek prostředí pomocí našich vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémů pro záznam obrazu.

Naše neustále se rozšiřující řada bezpečnostních produktů obsahuje řadu inteligentních funkcí, z nichž mnohé lze bezproblémově integrovat a vytvořit tak kompletní, spolehlivý a nákladově efektivní bezpečnostní systém.

Jako výrobce technologií se 60letými zkušenostmi v oblasti bezpečnosti jsme se zavázali udržovat společnost v bezpečí - a pomáhat lidem žít v bezpečnějším a lepším světě.

 

 

Panasonic bezpečnostní řešení

V současné době poskytujeme řadu produktů pro širokou škálu aplikací; od plně integrovaného bezpečnostního systému až po jednotlivé položky, jako jsou venkovní kamery. Díky našim inteligentním technologiím lze vše jednoduše kombinovat se stávajícím bezpečnostním systémem.

Společnost Panasonic poskytuje vysoce kvalitní video dohled za všech podmínek, včetně:

  • iVMD a detekce dopravních nehod pro automatizované video sledovánífor a decrease of operational costs through the reduction of file sizes
  • Automatické zpětné zaostření, inteligentní automatické a naše patentované hydrofilní ClearSight coating pro zkrácení doby instalace a údržby
  • Odvlhčovací zařízení a anti-korozní kamery pro dlouhou životnost ve venkovním prostředí s hybridními stabilizátory obrazu pro stabilní záznam
  • 4K rozlišení poskytuje ostré a vysoce kvalitní snímky, které zajistí, že každý detail bude zachycen v reálném čase
  • Face recognition, systém rozpoznávání obličejů v reálném čase, a business analyka pro počítání osob a pro rozpoznání věku a pohlaví
  • Heat-mapping pro identifikaci zón s vysokým provozem a délkou pobytu zákazníka
  • Cyber Security technologie zaručuje udržování odolnosti bezpečnostních systémů proti kybernetickým útokům
  • People Masking k zajištění ochrany osobních údajů zákazníků a zaměstnanců v souladu s GDPR

Vysoce kvalitní video dohled

Vyrábíme širokou řadu produktů pro video dohled aby vaše firma mohla být chráněna. Kvalita obrazu našich bezpečnostních kamer se pohybuje od standardního rozlišení až po ostrý a jasný obraz ve 4K (4096x2160 pixelů) rozlišení. Naše 4K bezpečnostní kamery byly navrženy tak, aby vytvářely bezchybný obraz prostřednictvím širokoúhlého objektivu a využívají kompresi H.264 a zaznamenávají snímky ve velmi vysoké kvalitě za zlomek obvyklé velikosti souboru, aby se snížily provozní náklady.

Naše kamery jsou vyrobeny nejnovější H.265 kompresní technologií, při které přidáním smart coding může dramaticky snížit šířku pásma a náklady na skladování.

Abychom Vám ušetřili čas procházením katalogů, vybrali jsme pro Vás elitní řadu produktů. Zde uvedené kamery překračují rámec tradičního dozoru, a to nejen proto, aby poskytovaly vysoce kvalitní záběry, ale jsou také nákladově efektivní.

Inteligentní technologie

Naše inteligentní technologie jsou chytré a překračují rámec čistého dohledu. A vše lze bezproblémově integrovat a vytvořit tak kompletní, spolehlivý a nákladově efektivní bezpečnostní systém.