U-série

 

U-série zahrnuje modelovou řadu třinácti nových vnitřních a venkovních bezpečnostních kamer, jimiž přidává do sortimentu Panasonic nákladově efektivní řešení na střední úrovni při zachování vysokého výkonu, viditelnosti a spolehlivosti, které zákazníci očekávají.

Tato řada nabízí širokou škálu kamer s kopulovitým a bullet designem, varifokální a pevné objektivy, Full HD a 4MP, spolu s designem odolným proti vandalům a vlivu počasí u venkovních modelů. Venkovní modely, které splňují reputaci společnosti Panasonic co se týká odolnosti a spolehlivosti, přicházejí s ochranou proti vandalům IK10, ochranou proti vodě a prachu a antikorozními šrouby.

 

 

Tato řada je ideálním řešením pro cenově citlivé organizace v oblastech jako vzdělávání, logistika, nemocnice, kancelářské prostory, maloobchodní prodejny a mnoho dalších aplikací.

U-Series Education U-Series Logistics U-Series Office U Series Retail

 

Dobrý výkon při snížené viditelnosti    Ochrana proti vandalismu a vlivům počasí    Režim koridoru    Jednoduchá instalace    DKomprese dat    

 

Klíčové výhody U-série

  • 30 Full HD snímků za sekundu/4 MP 30 snímků za sekundu
  • Barevné noční vidění
  • Inteligentní automatika (iA)
  • Super dynamický
  • Inteligentní kódování H.265
  • Snadná montáž krabice
  • Režim koridoru

 

Dobrý výkon při snížené viditelnosti


Kamery U-série poskytují dobrou viditelnost ve dne i v noci i při nízkém stupni osvětlení a IR-LED zajišťující jasné barvy a kvalitní zabezpečené snímky 24/7. Kamery používají technologii Panasonic iA (Intelligent Auto) ke sledování dynamiky a pohybu scény a automaticky upravují nastavení kamery v reálném čase, aby se snížilo zkreslení, jako je například  rozostření pohybujících se objektů.


Odolné proti vandalismu a vlivům počasí

Venkovní modely, které splňují naše náročné požadavky na odolnost a spolehlivost, přicházejí s ochranou IK10 odolnou proti vandalům, která minimalizuje účinek vnějšího nárazu.

Kromě toho jsou odolné proti povětrnostním vlivům včetně ochrany proti vodě a prachu a antikorozních šroubů v souladu se standardy IP66.

 


Režim koridoru

Režim koridoru (Corridor mode) upravuje pohled kamery tak, aby bylo možné sledovat schodiště a dlouhé chodby jedinou kamerou.

Funkce Super Dynamic umožňují kamerám zachytit širší rozsah než tradiční zařízení, aby bylo zajištěno pokrytí všech míst a oblastí.

 

*1 Pouze modely s varifokálním objektivem

Jednoduchá instalace

Chytrý design a balení U-série zkrátí dobu potřebnou na instalaci kamer.

Kamery lze například připojit a nakonfigurovat před instalací, zatímco jsou stále v krabici. Mají také motorizovaný zoom*1 a funkci automatického ostření pro rychlejší nastavení.

 


Komprese dat

Stejně jako ostatní kamery v platformě i-PRO Extreme používá U série kompresi H.265 a inteligentní kódování ke snížení množství video dat, což zvyšuje efektivitu šířky pásma a snižuje požadavky na úložiště a náklady.

<< Klikněte sem pro více informací >>