• Freedom to feel Secure - Panasonic Security, CCTV and Video Surveillance
  • Banner Security Protection Cyber security Protection Brochure
  • Secure Communications, Hacking Protection
  • iPro Extreme CCTV platform by Panasonic security camera system
  • Panasonic Security Elite Range

What's new?

Panasonic: “technology can mitigate GDPR compliance risk”

Panasonic Business has stressed the importance of technology ahead of the introduction of new EU regulations on data protection.

Panasonic demonstrates facial recognition technology at Security Essen 2018

Panasonic demonstrates facial recognition technology at Security Essen 2018. Powered by deep learning, FacePRO integration with Genetec Security Center...

Facial recognition technology wins Benchmark Innovation Award

Facial recognition technology wins Benchmark Innovation Award. Panasonic’s face recognition server (WV-ASF950) has been named the winner of the site...

Společnost Panasonic představuje světově první 4K multisenzorovou kameru – CZ

Společnost Panasonic na veletrhu IFSEC 2018 představila světově první 4K multisenzorovou kameru, která slibuje rozlišení obrazu 33 MP.

Inteligentní kamery Panasonic dokážou identifikovat obličeje zakryté brýlemi nebo maskou

Společnost Panasonic Business využila veletrh IFSEC 2018 k evropskému představení technologie rozeznávání obličejů metodou deap learning (inteligentní učení)

Panasonic zdokonaluje svoji řadu 360stupňového zabezpečení

Společnost Panasonic je připravena na uvedení dvou nových řad 360stupňových kamer, které poskytují ostrý obraz a vysokou citlivost a jsou vyvinuty pro záznam důkazního materiálu v náročných podmínkách.

Technologie pomůže zmírnit rizika z neplnění požadavků GDPR

Společnost Panasonic Business zdůrazňuje důležitost technologií před tím, než začne platit nařízení EU týkající se ochrany dat.

Panasonic is proud to celebrate its 30th anniversary as a TOP sponsor for the Olympic Games

Panasonic to Deliver a Wide Range of Solutions and Equipment for Staging the Olympic and Paralympic Winter Games PyeongChang 2018.

Panasonic rozšiřuje řadu bezpečnostních kamer pro použití na moři, v přístavech, na molech a mostech

Uvedením dvou kamer H.265 s konstrukcí odolnou korozi slaným vzduchem společnost Panasonic rozšířila řadu bezpečnostních kamer navržených pro použití na moři, v přístavech, na molech a mostech.

Panasonic to launch end to end cyber secure CCTV range

Panasonic to launch end to end cyber secure CCTV range. Panasonic will introduce a new end to end, cyber secure CCTV system at this week’s IFSEC event in...

Společnost Panasonic představí komplexní kyberbezpečnostní řadu kamerových systémů

Společnost Panasonic představí komplexní kyberbezpečnostní řadu kamerových systémů. Společnost Panasonic tento týden představí nový komplexní kyberbezpečnostní kamerový systém na veletrhu IFSEC...

Facing off to security challenges at SCL Tigers

Top Swiss ice hockey club SCL Tigers have put the freeze on disruption at matches thanks to the installation of a new Panasonic security camera system.

Společnost Panasonic predstavuje IP video intercom systém

Společnost Panasonic uvedla nový videointerkomový systém kompletně na bázi IP, se kterým plánuje uspokojit rostoucí poptávku po integraci mezi systémy různých budov.

Venkovní kamera se 40násobným zoomem pro snadný dohled nad městem

Nejnovější přírůstek do řady bezpečnostních kamer Panasonic přinese městskému kamerovému systému významné zlepšení operability a zároveň nižší nároky na místo a údržbu.

40x zoom dome camera promises simple city surveillance

The latest addition to Panasonic’s security camera range is set to offer a significant improvement in operability as well as a reduction in the cost of storage and maintenance for city CCTV surveillance.

Společnost Panasonic představuje elitní řadu bezpečnostních kamer

Společnost Panasonic představuje elitní řadu průmyslových televizí. Společnost Panasonic uvedla na trh elitní řadu zabezpečovacích produktů, ve kterých se snoubí to nejlepší z jejích kamerových technologií.

Discover Panasonic’s retail solutions at Euroshop 2017

Want to gain insight into customer behaviour while maintaining employees' and customers' privacy? Visit us at EuroShop 2017 | Booth 6H58 to learn more.

Panasonic přichází s novým standardem, pokud jde o odolné CCTV

Společnost Panasonic představila svou novou odolnou bezpečnostní kameru PTZ, která je určena do nejdrsnějších povětrnostních podmínek a pro ty nejnáročnější aplikace. 

InnoTrans 2016 - The Future of Mobility

Our business solutions can help you to reduce expenditure, cut delays, manage compliance and improve passenger journeys. We'd love for you to join our team at the show, so you can find out how Panasonic can help solve your business challenge.

Panasonic vyvíjí technologii pro vyhledávání dronů

Panasonic Business vyvíjí technologii vyhledávání dronů, jež může pomoci snížit hrozbu terorismu a napadení drony. 

Security Solutions Case Studies

See how Panasonic’s Security Solutions have been employed across the industry.

Service & Downloads

At Panasonic, we believe that service is critical to a rewarding user experience. That’s why our technology is backed by expert service, pre- and post-sales.