• Tisk

Tisk

26/10/2016
A long-term investment in Panasonic Toughbook notebooks for future use with more intuitive mobile applications

BRACKNELL, UK. 26th October 2016

26/09/2016

Panasonic Toughbook sice oslaví 26. září 2016 své 20. výročí, ale hodnoty, na kterých je tato řada předních odolných mobilních zařízení postavena, spočívají v celoživotním naslouchání potřebám profesionálních zákazníků.

28/07/2016

Polovina respondentů, kteří se účastnili testu, řekla, že tablet Panasonic Toughpad FZ-N1 byl nejrychlejší, a polovina řekla, že se jim nejvíce líbí z různých důvodů, jako je rychlost, snadné používání a ergonomický design.

Když byli pracovníci v logistice, pracovníci v dodávkových službách a mobilní pracovníci pozváni k testu tří různých tabletů, včetně zařízení Panasonic, tito pracovníci dali přednost tabletu Panasonic Toughpad FZ-N1 před dalšími dvěma tablety, které jsou lídry trhu.

13/07/2016

Autor: Jan Kaempfer, generální ředitel marketingu Panasonic Computer Product Solutions

 

Momentálně se na trhu se zařízeními odehrává bitva. Snaha vytvářet ze všeho spotřební produkt upevňuje v celém IT odvětví své železné sevření a tradiční výrobci počítačů a notebooků se nyní snaží soupeřit o svůj díl koláče s velkými hráči na poli spotřební elektroniky, jako jsou Apple a Samsung. Ti tvrdí, že chtějí uživatelskou zkušenost ze spotřební oblasti nabízet i podnikům. Ale za jakou cenu?

Pages