Splnění požadavků zdravotnického sektoru

Co nejvíce brání mobilním pracovníkům ve zdravotnictví v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Nepřetržitý přístup k eletronickým záznamům o pacientech
Ano, to mě zajímá

Pokud může personál zdravotnického zařízení nosit záznamy o pacientech celý den s sebou, může jim věnovat více času a poskytovat kvalitnější péči. Počítače Toughbook to umožňují díky jedinečné konektivitě a dalším přednostem, jako například dlouhé výdrži baterie a možnosti zvýšené ochrany dat.

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Elektronické záznamy dat o pacientech ve zdravotnickém prostředí
Ano, to mě zajímá

Všechny počítače Toughbook fungují bez větráků a některé modely, jako např. CF-H2, jsou odolné vůči 42 druhům dezinfekčních prostředků a splňují požadavky EU na bezpečnost ve zdravotnickém prostředí. Proto se ideálně hodí tam, kde hygiena hraje zásadní roli.

 Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Automatizace zdravotních úkonů kdekoliv
Ano, to mě zajímá

Automatizace zdravotnických úkonů, jako je například výdej léků nebo zápisu vyšetření životních funkcí, zvyšuje produktivitu personálu a snižuje výskyt chyb. Panasonic Toughbook CF-H2 nabízí zdravotnickému sektoru jedinečné funkce, jako například integrované rozhraní WLAN, připojení k síti HSPA, kameru, čtečku karet SmartCard, štítků RFID a čtečku čárového kódu. Výsledkem je lehká mobilní „zdravotnická sada“ pro 21. století.

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Přenosnost/mobilita
Přenosnost/mobilita

Zaměstnanci zdravotnického sektoru pracují v rozličném prostředí. Mobilita zde proto hraje klíčovou úlohu. Díky malým rozměrům, možnosti upevnění a jedinečným konstrukčním prvkům, jako je např. integrované držadlo, mohou počítače Toughbook používat, kdekoliv je potřebují

Hygiena
Hygiena

Všechny počítače Toughbook fungují bez větráků a některé modely, jako např. CF-H1, jsou odolné vůči 42 druhům dezinfekčních prostředků a splňují požadavky EU na bezpečnost ve zdravotnickém prostředí. Proto jsou ideální do prostředí, kde hygiena hraje zásadní roli.

Ochrana dat
Ochrana dat

Kromě zabezpečení heslem, softwarem BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku mají počítače Toughbook nainstalovaný zabezpečovací a zálohovací software Recover Pro, takže vaše data budou vždy v bezpečí.

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.