Splnění požadavků farmaceutického sektoru

Co nejvíce brání vašim terénním pracovníkům v efektivní práci? Jak by mohl Toughbook tyto překážky odstranit?

Klepněte na následující volby a zjistěte, jaká vám nabízíme řešení…

Přístup k aplikacím a datům v reálném čase v nejnáročnějších podmínkách
Ano, to mě zajímá

Počítače Toughbook fungují tam, kde ostatní technologie selhávají. Nyní mají pracovníci provádějící testy v terénu přístup k datům a k aplikacím i v nejnáročnějších podmínkách a v digitální formě, která jim umožňuje provádět průběžné změny a doplnění. Díky široké nabídce velikostí displejů a provedení mohou přímo v terénu používat software pro farmaceutické testy. Vysoký výkon procesoru zvládne i nejrozsáhlejší technickou dokumentaci. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Zvýšení efektivity v jakýchkoliv podmínkách
Ano, to mě zajímá

Možná si myslíte, že počítače nemohou fungovat všude, kde pracují vaše mobilní testovací týmy. Počítače Toughbook zřejmě změní váš názor. Díky konektivitě odpovídající vojenským normám, vysoké odolnosti, spolehlivosti a vysokému výkonu je můžete používat všude, kde je potřebujete, a maximálně tak zvýšit produktivitu všech členů vašich jednotek. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Jak předejít jakýmkoliv formám kontaminace
Ano, to mě zajímá

Všechny počítače Toughbook fungují bez větráků a některé modely, jako např. CF-H2, jsou odolné vůči 42 druhům dezinfekčních prostředků a splňují požadavky EU na bezpečnost ve zdravotnickém prostředí. Proto se ideálně hodí tam, kde hygiena hraje zásadní roli a kde při pohybu mezi laboratořemi nesmí za žádných okolností dojít ke kontaminaci. 

Chcete bližší informace? Promluvte si třeba hned s odborníkem na počítače Toughbook.

Přenosnost/mobilita
Přenosnost/mobilita

Zaměstnanci farmaceutického sektoru pracují v rozličném prostředí. Mobilita zde proto hraje klíčovou úlohu. Díky malým rozměrům, možnosti upevnění a jedinečným konstrukčním prvkům, jako je např. integrované držadlo, lze počítače Toughbook používat prakticky kdekoliv.

Hygiena
Hygiena

Počítače Toughbook fungují bez větráků a některé modely, jako např. CF-H1, jsou odolné vůči 42 druhům dezinfekčních prostředků a splňují požadavky EU na bezpečnost ve zdravotnickém prostředí. Proto jsou ideální do prostředí, kde hygiena hraje zásadní roli.

Ochrana dat
Ochrana dat

Kromě zabezpečení heslem, softwarem BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku mají počítače Toughbook nainstalovaný zabezpečovací a zálohovací software Recover Pro, takže vaše data budou vždy v bezpečí.

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.