• Specialist Engineering

Vyvinuté odborníky společnosti Panasonic pro specialisty různých sektorů

Na rozdíl od konkurence nestavíme počítače Panasonic Toughbook z komponent externích dodavatelů. Každou jejich součást navrhujeme a vyrábíme ve vlastních závodech. Každé provedení a funkce se vyrábí pro konkrétní účel. Zároveň poskytujeme nedostižnou kontrolu kvality.

Počítače Toughbook vydrží cestovat

Přibližně 50 % závad notebooků vzniká v důsledku nehod na cestách, jako jsou například pády či jiné nárazy. Nejčastěji postiženými součástmi jsou displej, chassis a pevný disk. Proto počítače Toughbook vyvíjíme tak, aby byly odolné vůči nárazům a otřesům. Chassis je vyrobeno ze slitiny hořčíku, která poskytuje několikanásobně vyšší pevnost, než má standardní plastové chassis.

Všechny displeje jsou upevněny na pružných závěsech a chrání je kryty ze slitiny hořčíku, které pohlcují nárazy. Pevné disky jsou uloženy v nově vyvinutém materiálu, který nabízí prvotřídní odolnost vůči nárazům a otřesům.
 

*Všechny počítače Toughbook - plně odolné odpovídají standardu MIL-STD 810F¹ (odolnost proti nárazům) a jsou chráněny proti vodě a prachu podle normy IP65².

 

Čitelnost displeje

Častou překážkou při práci v terénu bývá špatná čitelnost displeje na slunci. Počítače Toughbook využívají špičkové technologie zobrazení, která zaručuje vynikající čitelnost na přímém slunci a dokonalé podsvícení pro práci v noci.

 

Univerzální využití

Počítače Toughbook mají integrované rozhraní HSPA a lze je vybavit rozhraním GPS a dalšími speciálními moduly podle použití. Dokonce i nejmenší modely jsou tak univerzálními nástroji vhodnými pro nejnáročnější pracovní podmínky.

 

Spolehlivost/odolnost

I naše nejmenší modely jsou vhodné pro práci v terénu v leteckém sektoru. Například Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Ačkoliv váží pouhých 1060 gramů, vydrží pád z výšky 120 cm. Některé naše modely navíc odpovídají normě IP65 týkající se odolnosti vůči prachu a vlhkosti¹.

 

Práce bez napájení

Počítače Toughbook mají nově vyvinutou baterii a speciální systém řízení spotřeby energie. Díky tomu vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin.

Konektivita

Integrovaný modul WLAN a volitelný modul HSPA umožňují vykonávat různé úkoly, jako například objednávky náhradních dílů online bez přerušení práce – i když zrovna pracujete na palubě letadla.

 

Ochrana dat

Kromě zabezpečení heslem, softwarem BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku mají počítače Toughbook nainstalovaný zabezpečovací a zálohovací software Recover Pro, takže vaše data budou vždy v bezpečí.

 

Přenosnost/mobilita

Zaměstnanci zdravotnického sektoru pracují v rozličném prostředí. Mobilita zde proto hraje klíčovou úlohu. Díky malým rozměrům, možnosti upevnění a jedinečným konstrukčním prvkům, jako je např. integrované držadlo, mohou počítače Toughbook používat, kdekoliv je potřebují.

 

Hygiena

Všechny počítače Toughbook fungují bez větráků a některé modely, jako např. CF-H2, jsou odolné vůči 42 druhům dezinfekčních prostředků a splňují požadavky EU na bezpečnost ve zdravotnickém prostředí. Proto jsou ideální do prostředí, kde hygiena hraje zásadní roli..

 

Uvedené technické specifikace odpovídají optimálním provozním podmínkám. Jednotlivé hodnoty se však mohou lišit v závislosti na individuálních a místních podmínkách..
¹ Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle metody MIL-STD-810G 516.6 Procedure IV pro pádové zkoušky.
² Na základě testů nezávislé zkušební laboratoře podle normy MIL-STD-810G a IEC 60529, oddílů 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3.